Spoštovani starši!

Upam, da ste zdravi in da imate dovolj energije, s katero boste kos oviram, ki so se nam postavile na pot.

V preteklem tednu, ko smo zaradi izrednih razmer prekinili z ustaljenim načinom učenja, smo iskali načine, kako pouk organizirati na daljavo. Od današnjega, nedeljskega večera bodo na spletni strani naše šole objavljene spletne učilnice, v katerih bo učence čakalo gradivo za delo doma v prihodnjem tednu.

Zavedam se, da na vas, starše, v teh dneh prelagamo veliko dela in odgovornosti. Mogoče pa je to priložnost, da se bodo vaši otroci spoprijeli z novimi oblikami učenja in pri tem postali se samostojnejši. Naj jim bo računalnik, ki so ga vešči uporabljati, ne samo orodje za zabavo, pač pa tudi orodje za delo. Verjamem, da bo vsem, tako vam kot nam, iz dneva v dan lažje.

Naj poudarim, da je v teh dneh na prvem mestu zdravje. Ne skrbite, če otroci ne bodo uspeli predelati vse snovi. Prosim vas, da nas opozorite, če bo nalog preveč, če ne bo deloval internetni sistem in še kaj, česar v danih razmerah ne moremo predvideti.

Poskrbite predvsem, da se bodo otroci gibali in kolikor bo mogoče preživeli čas na svežem zraku.

Hvala vam, dragi starši, da nas podpirate in verjamete v naše delo. Ostanite zdravi in pogumni.

Mateja Modrijan, ravnateljica

Morda vam bo všeč tudi...