Učenje na daljavo

Spoštovani starši!

Upam, da ste zdravi in da imate dovolj energije, s katero boste kos oviram, ki so se nam postavile na pot. V preteklem tednu, ko smo zaradi izrednih razmer prekinili z ustaljenim načinom učenja, smo iskali...

Elektronski naslovi strokovnih delavcev

Adamek Barbara barbara.adamek0@gmail.com Andlovec Mateja mateja.andlovec@miroslav-vilhar.si Antloga Gregor gregor.antloga@miroslav-vilhar.si Argenti Mojca argentim@yahoo.com Babić Tinkara tinkara.babic@miroslav-vilhar.si Bajec Dušan dusan.bajec@miroslav-vilhar.si Belc Jasna jasna.belc@miroslav-vilhar.si Benčina Erika erika.bencina@miroslav-vilhar.si Biščak Veronika veronika.biscak@miroslav-vilhar.si Blažič Klemenc Andreja andreja.blazic-klemenc@miroslav-vilhar.si Blažon Cilka cilka.blazon@miroslav-vilhar.si...